Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zprávy z Prahy Přijďte fandit českému fotbalovému týmu do Žlutých lázní
Přijďte fandit českému fotbalovému týmu do Žlutých lázní
Úterý, 21. červen 2016 13:17
Přijďte fandit českému fotbalovému týmu do Žlutých lázní

Česko v těchto dnech žije fotbalem a dnešní den není výjimkou. Užít si neodolatelnou fotbalovou atmosféru plnou hudebního a doprovodného programu a na dálku s dalšími fanoušky podpořit naše hráče u velkoplošných obrazovek můžete ve Fan Parku ve Žlutých lázních. Návštěvníky celým dnem provede osvědčená dvojice Leoš Mareš a Petr Švancara.


„Přijďte našim fandit do Fan Parku do Žlutých lázní,“ zve návštěvníky náměstek pražské primátorky Petr Dolínek a sám se chystá být na místě před začátkem přímého přenosu zápasu českého národního týmu s Tureckem. „Věřím, že naši budou o postup bojovat jako lvi a my si užijeme skvělý fotbal a společně je alespoň na dálku mohutně podpoříme,“ dodal Petr Dolínek.


Dnes bude v Hyundai Czech Fan Parku tzv. Českým dnem. Vstup do areálu je zdarma a kromě zaručeně pikantních a úsměvných pohledů do fotbalového zákulisí, které nabídnou ostřílení moderátoři, zde bude patřit od 16.30 hodin k očekávaným vystoupením koncert skupiny Slza, která se v Českém slavíku stala v roce 2015 Objevem roku. Své žonglérské umění s míčem, hakisakem nebo desetikorunovou mincí předvede také Jan Weber, sedminásobný mistr světa ve freestyle fotbalu a freestyle footbagu. V akci budou také populární bubeníci z Groove Army, DJ Martin Hrdinka, chearleaders a návštěvníky navíc od 13 hodin čekají různé soutěže o ceny a zajímavé sportovní atrakce.


Nejdůležitější událostí z celého dne, na kterou se fotbaloví fanoušci těší nejvíce, bude ve 21 hodin projekce přímého přenosu ze zápasu Česko – Turecko na velkoplošných obrazovkách.


„Návštěvnost se už přiblížila hranici čtyřiceti tisíc fanoušků. Jsme rádi, že kromě českých diváků si cestu do Žlutých lázní našly také početné skupiny zahraničních hostů z Anglie, Německa i dalších zemí, a těší nás jejich vesměs pozitivní ohlasy. Pevně věřím, že čeští příznivci vytvoří opět v Hyundai Czech Fan Parku proti Turecku úžasný kotel a po úspěchu českých reprezentantů tak budou mít důvod se do krásného prostředí na břehu Vltavy vrátit i na osmifinále,“ sdělil Daniel Hajný, ředitel komunikace společnosti STES.


Více informací nejen o dnešním programu naleznete na www.hyundaifanpark.cz


Foto: pixabay.com

Zdroj: praha.eu

(ewe)Přijďte fandit českému fotbalovému týmu do Žlutých lázní